Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

LPS

Ahoj!!! Hrozitanáncky dlouho jsem tu nebyla,omlouvám se už mě LPS moc nebaví už jsem z nich vyrostla.Takže stránku nechám ale zase tu asi dlouho nebudu :-(((.Tak Ahoj zase někdy !!!! :-)

Pro bibca:Tady máš tu koliu:

Dneska jsem poslala 5 letáků na paviána, pokud je vyhraju tak 1. si nechám a 4.asi prodáme.:) jinak držím palce těm co letáky poslaly taky.:))))).

 

Ahoj,včera jsme šly do Centra Chodov,a já jako vždy běžela do Pompa,a co tam nevidím,ti nový třpytiví LPSci.Přemluvila jsem mamaku jestly si můžu dva koupit,a mamka řekla že jo:Pak jsme jely na hřiště blízko Hostivařské přehrady,která je ještě pořád vypuštěná.

 

To je vše příště zase něco dám.:))))

Ahoj mám novinu,už začíná soutěž o PROMO PAVIÁNA!!!Musíte mít 6 ean kodů a letáček který najdete v každém dobrém hračkářství.Takhle letáček vypadá:

Já už těch 6 eanů nazbírala dávno,takže to pošlu rychle a asi mi přijde :)

Ahoj,včera jsme jely do Hradce králové se podívat na obří akvárium,které mělo být největší v Evropě.Na začátku tam byly lebky masožravích a býložravých ryb.pak jsme vyšly po schodech nahoru do malé místnosti kde bylo 30 stupňů.byly tam všude lysty a my jsme stály na mostě protože pod náma byla voda plná sladkovodních ryb.Pak jsme sešly schody dolů a vešly jsme do místnosti kde bylo asi 3 metry místa stály jsme v takovém tunelu a kolem nás bylo sklo prostě to vypadalo jako malej tunel a okol nás bylo plno ryb, průvodkyně nám vyprávěla o všech rybách co tam byly.Pak prohlídka skončila.Takže největší akvárium v Evropě je strašně malý.Pak jsme přemýšlely kam půjdeme a nakonec jsme si řekly že pojedeme do Polska na trh kde mají všechno možný.Protože z Hradce králové do polska to je 50 kilometrů tak jsme tam byly hned.Dojely jsme tam a ukázalo se že velký trh kde mají všechno možný a kde jsme chtěly být třeby i do půl noci zavřel v 15:00.Takže jsme jely přez hranice zpátky do Česka a kousek jsem uviděla Dráčika tak jsem si  tam koupila LPS vydru,tučňáka,toho růžovýho broučka,vážku a tuleně,takže se mi ta cesta docela líbila :)


tu lišku a rybku jsem si koupila ještě jeden den před tím výletem.

 

tuleň,brouček,liška

tučňák,vážka,vydra,rybka

Ahoj.Omlouvám se že jsem tu tak dlouho nebyla byla jsem 14 dní s neteří a 7 dní v českém ráji.

Ale teď už sem zase budu něco přidávat.:)

 

Malá návštěvnost!!!

 

Ahoj mám problém s návštěvností každý den sem chodí tak 2-4 návštěvy. takže prosím,jestly sem chodíte rádi a jestly chcete tak vás prosím aby jste doporučily můj web svím známím nebo přátelům(nemusíte jestly nechcete).

 

Tady je pár nových LPS

 

Příště víc. :)

Mám new LPS je to mývalík a světluška ze speciální edice tak kuk:

Líbí?Dostala jsem je za zub,který mi vypadl :) (fotila jsem je teď u notebooku ještě mi tady stojí a já píšu  :D  ).

 

 

 

Ahoj slíbyla jsem vám obrázky mých LPS ale mám boužel jenom 3 obrázky protože jdeme za chvíly pryč tak jsem nestačila vyfotit víc tak ale stejně tady jsou ty obrázky:Tady LPSci uvítaly hrocha ve měste littlest pet shop city ve prostřed je ten hrošík.

 

Tady jsem to zvěčila už ho vydíte?

 

A tady jsou LPSci kteří jsou  pomalovaní. 

 

 

To je vše,a promiňte že je toho tak málo.:(

Ahoj,ano vidíte zprávně to je můj králík.Je rasy Teddy a je to zakrslý králík.Je šedo bílá.Jmenuje se Liliana a je jí 2 a půl roku.Vždycky takhle sebou plácne v kleci a už se nehne. :D ale chová se spíž jako pes,než jako králík.

 

A tohle je můj papoušek.Je to rasa rosela pestrá.Je červeno,modro,zeleno,žluto,bílo černý.Jmenuje se Ferda a je mu 6 a půl roku.Má rád popcorn a tičinky (ta která vysí v pravo to je ta tyčinka).:D

 

 

Ahoj dneska jsme byly v aquaparku na Barandově.Bylo to super,ale nestihla jsem sem ty fotky mých LPS takže buť to vyfotím dneska nebo zítra,ale zítra to tu bude.:D

Jinak tady jsou ještě 2 fotky z toho aquaparku:

 

 

 

 

 

 

Lps leidy je zpět !!! Lps leidy je zpět,hurááá konečně na jejím webu bylo hodně smutno ale teď je zpět !!!

Ahoj tak jsem dneska jsem šla do schránky,a co to nevidím?  HROCHA!!! Takže tady jsou fotky.Tady je hroch ještě v krabičce

Tady už je polorozbalený 

a tady je už rozbalený.Co na něj říkáte?(napište prosím do vzkazů). :D

 

promo 2011

takže další promo lps je šimpanz.

Ahoj zítra budou mít moji Lpsci vodní válku a budou se koupat dám fotky.:D

    AHOJ zítra 7.7.2011 mi příjde lps hroch a dám fotky jak vypadá.Jestli chcete říct kde jsem ho koupila napište do vzkazů(stál 300 kč). :D

 

 

 

 

pavoučekhezká kočička

 

mám super novinku možná budu mít tohodle hrocha!!!A nebo tuhle kočičku!!!Ale dozvím se to až nějpozději do 19.6.2011

 

 

Honem si tohle dej na blog nebo na web.

 

Hezké  :D

 

Aly A Aj , a prý že LPS je jen pro mimina. :-) 

moji nový LPS

 

 

celá má zbírka

 

 

 

 

 

 

 

 

   opička

 pavík 

a tučňáček.:D

 

LPS postel.

 

TOPlist